Російські військові залишили майже всі свої блокпости в Мелітопольському районі, втікаючи від наступу ЗСУ, – мер Федоров

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.Російські військові залишили майже всі свої блокпости у Мелітопольському районі Запорізької області. Противнику довелося піти звідти, втікаючи від контрнаступу Збройних сил України.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. “Героїчні українські військові роблять все можливе, щоб звільнити населені пункти від рашистів”, – наголосив він.Голова міста вважає, що Мелітополь буде деокуповано найближчими тижнями чи місяцями, після чого там буде відновлено українську державність.

У цьому Федорова запевнив президент України Володимир Зеленський, який 5 червня побував на Запоріжжі. Він сказав меру, що пріоритет державної політики – це деокупація тимчасово захоплених ворогом територій Запорізької області.

“Ми віримо в наші героїчні Збройні сили України. На підтвердження цього є факт того, що три дні тому з території Мелітопольського району майже з усіх блокпостів рашисти вже поїхали, тому що наші героїчні військові роблять все, щоб якомога швидше очистити нашу територію від загарбників”, – сказав міський голова.А кілька днів тому з Василівки окупанти перемістилися ближче до Зеленого Гаю, також побоюючись контрнаступу ЗСУ.