Сєвєродонецьк тримається і має всі шанси на швидке звільнення. Захисники успішно проводять локальні операції, беруть полонених, мають все необхідне, аби гнати орків з обласного центру

Сєвєродонецьк тримається і має всі шанси на швидке звільнення. Захисники успішно проводять локальні операції, беруть полонених, мають все необхідне, аби гнати окупантів з обласного центру.Про це в ефірі національного телемарафону розповів очільник Луганської області Сергій Гайдай, повідомляє РБК-Україна.

Він зазначив, що українським захисника у Сєверодонецбку вдалося взяти у полон шістьох росіян.“Не варто списувати Сєвєродонецьк з рахунків – місто ще тримається”, – зазначив він.Гайдай додав, що українським захисникам вдається проводити локальні опрації і досягати успіху в цих попераціях.

Нагадаємо, сьогодні радник глави ОП України Олексій Арестович заявив, що Збройні сили України заманили в пастку російські війська в Сєвєродонецьку. І тепер завдають їм зустрічні контрудари.Раніше повідомлялося, що українські війська контролюють п’яту частину Сєвєродонецька, противник поступово просувається містом.