У Мелітополі у колаборанта, який збирав “загони Путіна”, окупанти “віджали” бізнес

У тимчасово окупованому Мелітополі колаборанти почали з’ясовувати між собою відносини та боротися за “владу”. Днями підірвали автомобіль із родичами одного зі ставлеників окупантів, а тепер у чергового посіпаки рашистів віджимають бізнес.Жорстокі реалії “русского мира” відчув на собі колаборант Тарас Генов. Про це повідомляє видання “РІА Мелітополь”.

Якщо буквально кілька днів тому Генов збирав “загони Путіна” та погрожував винищити придуманих у Кремлі “нацистів”, то зараз скаржиться на “гауляйтера” Мелітополя Галину Данильченко. На підприємство до колаборанта навідалися рашисти. З автоматами в руках вони забрали ключі від підприємства Генова та поїхали.в, підприємство у нього окупанти з колаборантами вирішили “віджати” за те, що він розповів правду про побори на комунальному підприємстві “Ритуал”. З приходом до “влади” Данильченка вартість поховань зросла в рази і Генов почав записувати відеозвернення до Данильченка з погрозами організувати під “військово-цивільною адміністрацією” пікет “загону Путіна”.

“Ця заява не сподобалася Галині Данильченко. Як відомо, ритуальний бізнес під колаборантами Олександром Фальком та Сергієм Золотарьовим. А прибуток бізнесмени ділять особисто з гауляйтером”, – пише видання.Колаборант заявив, що рашисти вимагали від нього спростування. Проте наступного разу приїхали та забрали ключі від його підприємства.“Оскільки вчора до мене приїхали люди з автоматами та в масках, намагалися пояснити, що я роблю неправильно. Спробували відібрати у мене роботи – забрали ключі від підприємства і сказали, що мені потім передзвонять. Але в результаті ніхто не передзвонив. І ситуація сьогодні у підвішеному стані”, – поскаржився колаборант.

Нагадаємо, ставлениця російських окупантів Галина Данильченко, яку призначили “начальником військово-цивільної адміністрації Мелітополя”, вирішила “піти у відставку”. Це сталося після того, як напередодні у місті вибухнув автомобіль.Зазначимо, 30 травня в тимчасово окупованому російськими військами Мелітополі Запорізької області о 7:50 ранку прогримів сильний вибух, після якого на небі з’явилися клуби чорного диму.