Тільки що хлопці зі сходу передали термінову звістку – наш Український Сєвєродонецьк вже повністю під контролем 3СУ – “Легіон Сводоби” Назаренко

У Сєвєродонецьку точаться дуже напружені бої. Ситуація, хоч і складна, але контрольована. Місто знаходиться під українським прапором.Про це розповів заступник командира добробату “Легіон Свободи” Володимир Назаренко в ефірі одного з українських телеканалів. За його словами, основною проблемою зараз у Сєвєродонецьку є недостатня кількість новітнього озброєння, нестача контрбатарейних систем, адже ворог просто рівняє Сєвєвродонецьк з землею (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Тривають дуже напружені бої. Деякі не дуже досвідчені орки загубилися. Їх зараз активно беруть в полон. Зачищаємо околиці Сєвєродонецька від тих орків, які зуміли частково пройти. Ситуація дуже напружена, надскладна, але контрольована. Однією з проблем є недостатня кількість новітнього озброєння, контрбатарейних систем. Ворожа артилерія просто рівняє Сєвєродонецьк зі землею. Але ми просуваємося. Місто під нашим контролем повністю”, – наголосив Назаренко.

Боєць розповів також про ситуацію на бахмутській трасі. Вона прострілюється, проте, за словами Назаренка, це не єдина “дорога життя”. Сполучення, комунікація, доставляння їжі, забезпечення боєприпасами та підвіз техніки здійснюються декількома дорогами.

“В мене є такий важкий досвід. Я одним з останніх виходив з дебальцівського оточення. Там, дійсно, була перерізана остання та єдина “дорога життя”. А тут не одна “дорога життя”. Тут дуже широкий коридор. Мало того, наскільки мені відомо зі заяв у ЗМІ, командування – наші сили відсувають ворога, женуть його назад, під Попасну. Сподіваюся, навіть, можливо, скоро будуть звільняти Попасну”, – резюмував Назаренко.