Щойно!!! Пiшов з життя легендарний актор – наслiдки важkої хвσроби. Непоправна втoата: колеги і рідні в траyрі

Щойно!!! Пішов з життя легендарний актор – наслідки важкої хвороби. Непоправна втрата: колеги і рідні в трауріЖивёт и радуется: какая пенсия у Наины ЕльцинойТрагічну новину повідомив виконавець ролі Люка Скайуокера, актор Марк Хемілл в своєму Twitter.

“ДЖЕРЕМІ БУЛЛОК БУВ КВІНТЕСЕНЦІЄЮ АНГЛІЙСЬКОГО ДЖЕНТЛЬМЕНА. ПРЕКРАСНИЙ АКТОР, І ТАКИЙ ДОБРИЙ ДО ВСІХ, КОМУ ПОЩАСТИЛО ЗУСТРІТИСЯ АБО ПОПРАЦЮВАТИ З НИМ. Я БУДУ ДУЖЕ СУМУВАТИ ЗА НЬОГО І ТАК ВДЯЧНИЙ ЗА ТЕ, ЩО ЗНАВ ЙОГО”, – НАПИСАВ ВІН.Останні роки свого життя Буллок провів в Лондоні разом з дружиною. Актор страждав від хвороби Паркінсона.

Помер артист в госпіталі Святого Джорджа в Тутінгу у четвер, 17 грудня.Буллок народився в 1945 році в графстві Лестершир в Англії, в 1958 році почав зніматися в рекламі. У 17 років брав участь в мюзиклі “Літні канікули” (1963) разом з Кліффом Річардом.

У його фільмографії значаться картини “Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає” 1980 року і “Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая” 1983 року, “Шпигун, який мене любив” і “Восьминіжка” (десятий і тринадцятий фільми про Джеймса Бонда). Також він з’являвся в британських телесеріалах, включаючи “Доктор Хто” і “Робін з Шервуда”. За всю кар’єру актор зіграв понад 100 ролей.

Раніше повідомлялося, що на 86 році життя помер британський актор Девід Проуз, який зіграв Дарта Вейдера в оригінальній трилогії культових “Зоряних воєн”. Також ми писали, що у Великобританії, в результаті зараження коронавірусів, помер актор фільму “Зоряні війни” Ендрю Джек.

Творець всесвіту “Зоряних воєн” Джордж Лукас задумував Фетта як другорядного персонажа, який несподівано набув популярності серед глядачів.Щойно!!! Пiшов з життя легендарний актор – наслiдки важkої хвσроби. Непоправна втoата: колеги і рідні в траyрі

Leave a Comment