Солі бути. Найбільші торгівельні мережі знайшли альтернативних постачальників з-за кордону. Що буде з цінами, та де шукати сіль найближчим часом

Солі бути. Найбільші торгівельні мережі знайшли альтернативних постачальників з-за кордону. Що буде з цінами, та де шукати сіль найближчим часомТорговельними мережами вже знайдено альтернативних постачальників солі з-за кордону.Одним із таких постачальників стане Туреччина.Проте споживачів попереджають: ціна на сіль підніметься через ускладнення логістичних ланцюжків.

Як повідомляє Forbes, українські великі торгові мережі не відчуватимуть дефіциту солі через бoйові дії на Донбасі, та тимчасовий вимушений простій найбільшого заводу “Артемсіль”.Одна з найбільших торговельних мереж України, АТБ, ще в березні збільшив обсяг закупівель солі в бахмутського заводу, аби наповнити свої супермаркети продуктом.

Також, в АТБ знайшли постачальника дефіцитного продукту в Туреччині.Корпорації Fozzy ще з початку квітня розпочала закупівлю солі у Дрогобицького солеварного заводу.Миру нам усім!