Легендарного українського богатиря на Різдво смеpтельно поpанили під Бахмутом ФОТО

У неймовірно важких боях під Бахмутом загинув відомий український пауерліфтер і стронгмен Андрій Дмітрієв. Зв’язок із сумським силачем обірвався напередодні Нового року, а 5 січня стало відомо, що титулованого спортсмена не стало.Про смерть рудобородого богатиря повідомила на своїй сторінці у Facebook Федерація стронгмену України.“Андрій Дмітрієв… Загинув, захищаючи Батьківщину… Багаторазовий призер чемпіонатів України, майстер спорту зі стронгмену, голова Сумського осередку ФСУ…

Завжди усміхнений і щирий Андрій! Наша стронгменівська родина зазнала непоправної втрати.Ми будемо тебе пам’ятати, друже! На твою честь буде підійматись прапор на змаганнях! Співчуваємо та сумуємо разом із близькими та рідними… Дякуємо тобі”, – відреагували у ФСУ.Дмітрієв був обдарованим атлетом і знайшов себе у силовому спорті. Ставав багаторазовим призером чемпіонатів України зі стронгмену, був майстром спорту зі стронгмену та пауерліфтингу, а також працював головою сумського осередку Федерації стронгмену України.

Після повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022-го не став відсиджуватися в тилу, а вирушив захищати свою країну зі зброєю в руках. Останнім часом Дмітрієв тримав оборону на Донеччині, у пеклі на землі, як зараз називають Бахмут.Зв’язок із спортсменом обірвався 31 грудня. Як пізніше стало відомо, український захисник зазнав поранення під Бахмутом, і воно стало для нього смертельним.

Друзі та близькі згадують Дмітрієва як дуже світлу і життєрадісну людину: “Ти назавжди залишишся у наших серцях! Завжди усміхнений! Життєрадісний! Хоробрий Воїн, який віддав життя за Україну! “Друже Андрію, твоя руда борода та посмішка закарбувалися у пам’яті на все життя! Буду пам’ятати тебе сильним і незламним!”, “Надзвичайно світла, позитивна і добра людина”.