Дідо – всьо! В прямому ефірі всі стали свідками того як в бункерного бличчя набрякло і руки посиніли, ЗМІ повідомили про критичний стан здоров’я глави кремля ФОТО…

На зустрічі з президентом Куби Путін рухав ногою, що, знову ж таки, підігріло чутки про те, що, можливо, російський президент страждає на болі, пов’язані з онкологічним захворюванням.Кремлівському диктатору, схоже, стає все гірше.

Про це пише видання The Mirror.На відеозаписі, опублікованому на сайті Кремля, Путін спільно з кубинським президентом Мігелем Діас-Канелєм Бермудесом виголошують промови під час відкриття пам’ятника кубинському лідеру Фіделю Кастро в Москві.

На відкритті бронзової статуї кубинського революціонера йшлося про “традиційну дружбу” між народами двох країн.“На записі Путін, очевидно, почувається ніяково і тримається рукою за стілець. Рука російського президента помітно посиніла, і він мав вигляд зморщений вигляд, стоячи поряд із представником керівництва Куби”, – пише видання.

Як зазначає The Mirror, обличчя Путіна мало вигляд набряклого і блідого.Як і на попередніх відео, Путін рухав ногою, що, знову ж таки, підігріло чутки про те, що, можливо, російський президент страждає на болі, пов’язані з онкологічним захворюванням.