Щойно! Ще одна країна Евросоюзу перейшла на бік росії та намагається допомогти путіну? Від них ми такого точно не очікували!

Європейський союз антиросійськими санкціями роздмухав із локального конфлікту навколо України проблему глобального масштабу, повідомила National Interest міністр юстиції Угорщини Юдіт Варга.

За її словами, обмежувальні заходи більше шкодять Європі. При цьому політик зазначила, що Москва продає менше копалин, але оскільки ціна на нього зросла, Росія заробляє на цьому більше. Раніше така оцінка наслідків санкцій не проводилася, зазначила Варга.

“Таким чином, сприйняття конфлікту в Україні з угорської точки зору може відрізнятися від загальноприйнятої європейської”, – сказала вона в інтерв’ю.
Міністр вважає, що обмеження проти Росії з боку Євросоюзу спровокували енергетичну кризу та «роздування» інфляції. Сьогодні тільки Москва та Вашингтон можуть виробити рішення щодо ситуації навколо України на довгострокову перспективу. Політик наголосила, що якби такі лідери, як Дональд Трамп чи Ангела Меркель перебували сьогодні при владі, ситуація в країні залишалася б локальним конфліктом.