Цей лікар оnерує безкоштовно пацієнтів, які не в змозі nлатuтu..! Цю прекрасну людuну має знатu вся Україна!

Цей лікар оnерує безкоштовно пацієнтів, які не в змозі nлатuтu..! Цю прекрасну людuну має знатu вся Україна!– “Ніколи і ні в якому віці не треба опускати руки. А слід шукати того, хто може допомогти!

”Цей лікар оперує безкоштовно пацієнтів, які не в змозі платити..! Цю прекрасну людину має знати вся Україна! Шанс на життя навіть безнадійним дає головний ортопед-травматолог Черкаської області Вадим Шевченко.

Він розпочав цикл безкоштовних операцій для пацієнтів, які не в змозі оплатити вартісне лікування! Щасливчиків обиратиме серед тих, хто звертається до нього на прийом.Проводить допомогу хворим у критичних ситуаціях. Кошти для цього лікар шукатиме сам, співпрацюючи із меценатами.І головне – крім безкоштовних операцій, пацієнтів реабілітуватимуть.

Каже, що оперуватиме безплатно доти, доки на це вистачить сил. Бо не все у цьому житті вимірюється грошима.Дякуємо Вам, Вадиме Вікторовичу!EditЦей лікар оnерує безкоштовно пацієнтів, які не в змозі nлатuтu..! Цю прекрасну людuну має знатu вся Україна!

Leave a Comment