Школяр 2 кілометри тягнув на собі пораненого друга — чим і врятував йому життя

Школяр 2 кілометри тягнув на собі пораненого друга — чим і врятував йому життя!Відважний школяр Сергій Савелов отримав нагороду «Гаряче серце». Він сам, з гіпсом на руці, притягнув пораненого друга в травмпункт, чим врятував йому життя.А все сталося в лютому минулого року. Хлопчик з друзями вирішили покататися на крижаній гірці, яка знаходиться поруч з переправою.Сергію мама заборонила це робити, так як у нього був зламаний палець на руці і було накладено гіпс.

Але хлопчик не послухався.Вони з хлопцями по разу скотилися з гірки, але так як вона була з вибоїнами, а Сергій був з гіпсом, хлопчаки знайшли більш рівну гірку, але там були дерева. Всі каталися, все було добре.«Я з’їхав першим і сказав: Все, більше не поїду. Там дерева навколо, можна вдаритися. Так і залишився стояти знизу. Митя поїхав, у нього ватрушка підстрибнула, як на трампліні, і він з усього маху врізався в дерево, сильно вдарився прямо головою ».

Митя спочатку нічого не зрозумів: він спробував встати, але відразу ж упав. Хлопці змогли покласти його на дві ватрушки, але третій друг, який був з Дмитром і Сергієм, злякався і втік. До будинку було цілих 2 кілометри, телефону ні в одного, ні в іншого не було. По дорозі Сергій намагався гальмувати попутні машини, але, можливо, люди думали, що підлітки так розважаються, тому ніхто не зупинявся. Так Сергій і тягнув 2 кілометри свого друга …

Leave a Comment