Жaхлuвa тpaгeд iя пօтpяслa “Квартал 95”: “р0збuвcя в ДТП перед самим…”

Актор і автор Студії “Кварталу 95» Олександр Пікалов розповів про загибель учасника команди музиканта Анатолія КостюкаПро це він розповів в інтерв’ю Анатолію Анатолічу, відео з’явилося на Youtube-каналі Зе Інтерв’єр.Оставит мужа ни с чем? Завещание Пугачевой попало в СетьЧто дочь творила у гроба Горбачева: народ опускал глазаВремя пришло: Кадыров удивил россиян громкой отставкой

Это ждёт всех, кто привился: уже подтвердилосьНе Шепелев: кого на самом деле любила Фриске до самой смертиРазвод Скабеевой дал новый оборот! Все в шокеТрагедія, яка стала великим ударом для всіх кварталівців Анатолій Костюк був одним з ключових артистів “Кварталу 95”.“Тоха наш розбився на машині перед концертом, перед генералкою. Це жорстка втрата була. У нього народилася дитина, він відвіз малюка в Кривий і мчав назад і вилетів з траси. На тій гребаній трасі, де Кузьма…», – розповів актор.

Пікалов також повідомив подробиці аварії.“Вночі їхав, бо наступного дня мала бути … Толік погано бачив. Водійський стаж у нього був мінусовий навіть. Коробка автомат, була б ручка, щось смикав би. Там поворот. Затяжний поворот. Він просто поїхав прямо”, – заявив артист.

Пікалов підтвердив, що» Квартал 95 ” виплачує зарплату загиблого учасника його сім’ї.“Рішення Кварталу. Так, допомагаємо. Це перше. Друге – хресний то у нас Женька Кошовий. Люди підтримують якісь стосунки. Але знову ж таки, переросли. Маринку мизнали погано. Толік взяв за себе дамочку, яку ми толком не знали. Вона залишилася в нашому рідному місті”, – розповів актор Кварталу 95.