Зеленський: ми сядемо за стіл переговорів із РФ, коли повернемо захоплені після 24 лютого території

Переговори з Росією Україна вестиме лише після того, як поверне захоплені агресором після 24 лютого українські території. При цьому українська держава та українська армія здатні повернути всі окуповані РФ землі.

І тепер, після того, як світ побачив здатність України протистояти агресору, повірив у її перемогу та об’єднався заради допомоги українському народу – майбутня перемога стала ще більш відчутною. Про це президент України Володимир Зеленський заявив у першому після початку широкомасштабного російського вторгнення інтерв’ю японському виданню NHK.Президент України Володимир поспілкувався з японськими журналістами 24 травня – рівно за 3 місяці після початку нового етапу російської агресії. На цьому глава держави акцентував особливу увагу.

“Світ давав Україні три дні щодо окупації РФ усієї території країни. Але бачите – не три дні, не 30 днів, а вже три місяці минуло. Ми об’єднали світ навколо України… Не думаю, що спроба Росії буде успішною, бо світ об’єднався довкола України”, – сказав Зеленський.Також український президент розповів, коли вважає за можливе проведення мирних переговорів з агресором.

“Я впевнений, що ми маємо повернути собі всю нашу територію, але за це доведеться заплатити. Ми хочемо повернути її до того, що було до 24 лютого. Тоді ми сядемо за стіл переговорів”, – сказав Зеленський, додавши, що без деокупації захоплених після початку широкомасштабного вторгнення російських військ переговори про припинення вогню з РФ “будуть важкими”.Зеленський також подякував Японії за підтримку України.“Важливо об’єднатися у четвірку, у межах чотирьох країн Японії, США, Австралії та Індії, щоб надіслати сигнал іншим країнам”, – зазначив український президент.