Лукашенку не сподобалося, що Дуда приїжджав в Київ. Каже, що Польща хоче загарбати Захід України

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко і далі продовжує виконувати функцію ледь не головного рупора кремля. Однак, схоже, що креативність російської пропаганди вичерпується, адже білоруський диктатор знов висловив занепокоєність “планами НАТО та Польщі забрати Західну Україну”.

Враховуючи політику присутніх лідерів, неважко здогадатися, що обговорювалися здебільшого конспірологічні теорії, маніпулятивні вкиди, притягнуті економічні й воєнні перемоги.Лукашенку пора покидати президентський пост хоча б через його нав’язливі фантазії, які взагалі дуже далекі до реальності. Так, самопроголошений лідер зазначив, що питання безпеки є особливо важливим, оскільки останнім часом йому ввижаються війська НАТО на західних рубежах.

За його версією, НАТО та Польща прагнуть забрати Західну Україну.“Нас, та й вас, це має турбувати, що політики вже роблять кроки до того, щоби розчлeнувати Україну. Нас турбує те, що вони готові, – поляки, натовці – забрати Західну Україну, як це було до 1939 року”, – зазначив у розмові з президентом Росії путіним Лукашенко.Він додав, що такою є стратегія Заходу й щодо самої Білорусі.“Тому ми вухо гостро тримаємо. І, як я вже говорив, українцям доведеться нас просити, щоб ми не допустили відриву цієї західної частини та інших частин від України”, – продовжив Лукашенко.

Крім того, білоруський диктатор нагадав, що вчора у Києві відбулася зустріч Зеленського із президентом Польщі Анджеєм Дудою. Він заявив, що поведінка польського лідера незрозуміла та додав – Дуда нічого не вирішує у своїй країні.